Новини з 1996 року

Кременчук продовжив конкурс на створення меморіалу Небесної Сотні. Через непідйомні критерії мерії?

Артем Кузьменко 27 жовтня 2020 17:15 183 0

У Кременчуці продовжили прийом конкурсних матеріалів на визначення кращої проєктної пропозиції меморіального комплексу для увічнення пам’яті героїв Небесної сотні та вшанування Революції гідності в Україні. Про це повідомила пресслужба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

У мерії повідомляють, що через малу кількість зареєстрованих учасників та повну відсутність пропозицій, тобто вже готових проєктів, конкурс продовжили до 21 травня 2021 року.

До участі допускають не абикого, а окремих фахівців або авторські колективи в галузях архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які здобули освіту за відповідними спеціальностями, студентів профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи. Тож діапазон у нашому місті досить невеликий, адже, крім вищезазначених вимог потрібно ще й бути мотивованим братися за цей досить складний проєкт.

Тим часом конкурс триває з кінця 2017 року. Спочатку планували завершити його до початку 2018 року, але продовжили. Чиновники вже кілька років не поспішають залучати спеціалістів, які, наприклад, створювали схожі меморіали в інших регіонах України.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 447 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 571 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1073 0