Новини з 1996 року

Кременчук прийматиме етап Кубка України з тріалу

Ксенія Омельченко 04 липня 2017 09:50 461 0

Змагання будуть проводитись на території Кременчука 21-23 липня. Організатором заходу виступила Федерація автомобільного спорту України, а також громадська організація «Кремінь повний привід».

Тріа́л (англ. trial) - спільна назва видів спорту, пов'язаних з подоланням спеціально побудованих чи природних перешкод. Основним критерієм спішного проходження траси є не швидкість, а точність та відсутність штрафних очків.

На сьогоднішній день велотріал - досить відомий вид екстремального спорту. Проводяться великі світові змагання. Основні центри тріалу - Франція, Іспанія, Англія, Бельгія, Швейцарія, Німеччина і деякі інші країни Європи. Останнім часом тріал стає все популярнішим, рівень спортсменів зростає все швидше і встановлюються надзвичайні рекорди: стрибок з місця через планку на висоті 142 см та багато інших.

Варто відзначити, на сьогоднішній день велосипедний тріал, як вид спорту, істотно еволюціонує. Поряд з класичним велотріалом популярності починає набирати особливий напрям - стріт-тріал. Під цим стилем катання мається на увазі трюкове катання в місті, що поєднує в собі основи класичного тріалу і паркових екстремальних дисциплін . 

Зазначимо, що кременчужани вперше провели змагання з цього виду спорту у 2013 році.

До речі, цього року показові виступи з велотріалу проходили й на фестивалі "Extreme Zone 2017". Тоді велосипедисти-екстремали розповіли журналістам, що займаються цим спортом уже понад 10 років, і тріал уже давно став частиною їхнього життя.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 61 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 202 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 144 0