Новини з 1996 року

Кременчук – місто страху 2018. Куди зникають вночі наші хвалені поліцейські, козаки, нацгвардійці…?

Олександр Курилов 30 липня 2018 14:24 8190 0

Раніше, і не так давно, вулицями Кременчука можна було ходити вночі, нічого не остерігаючись. А сьогодні вночі краще на вулицю не виходити, бо ні поліції, ні численних громадських формувань там уже не побачити. Натомість нетверезих гопників стільки, що вистачить і для Полтави.

Це остання оцінка стану безпеки в нашому місті, який є одним з найголовніших у житті. Кременчужанка Леся Лазоренко говорить у соціальних мережах з цього приводу так:

"Я люблю Кременчук! Я кохаю Кременчук! Я закохана в його будинки, в його вулиці й сквери!!!

Учора в парку було свято. Весело, шумно... Години до 9-ї вечора вже було не весело, а страшно. Страшно від кількості божевільних, п'яних молодих компаній. Кажуть про заборону продажу алкоголю в нічний час, не думаю, що це щось вирішить. До настання ночі всі вже абсолютно п'яні.

На кожній лавочці в нашому дворі - одні компанії  з величезною кількістю алкоголю.  І очі у всіх світяться від бажання знайти пригоди! І ти йдеш, доросла, адекватна людина, й спиною відчуваєш, що ти - жертва! І якщо не проскочити мимо них швидко й непомітно, то можна стати частиною пригоди і явно не зі щасливим кінцем. І так щоразу, коли свято!

Я дуже прошу організаторів подібних розважальних заходів, коли проводите свята, будь ласка, подбайте про достатню кількість правоохоронців, туалетів і сміттєвих баків!!!

Патрульні повинні бути не тільки на машинах! Піші патрулі, які можуть зайти в кожен двір! Я дуже прошу міську владу», - таке прохання кременчужанки, яка говорить, що це вже крик душі. 

Цікаво, що ці слова в соціальних мережах наші градоначальники ніяк не прокоментували. Однак тут мова про таке.

Громадським спокоєм у нашому місті опікуються  такі чотири офіційні структури.

Міський відділ поліції, міський відділ патрульної поліції, батальйон внутрішніх військ, комунальне підприємство «Муніципальна поліція».

Також, услід за цими чотирма, кошти з бюджету Кременчука за свою участь у контролі громадського спокою отримують  представники громадських формувань «Українські козаки», «Окрема Міська Охорона Народу», спеціальний підрозділ «Фенікс», «Потоцька сотня», «Громадська безпека», представники Полтавського Крайового об’єднання громадських формувань «Українського Козацтва».

Крім усіх цих названих та забутих «козаків-поліцейських», охороною громадського спокою також займаються ще два чиновники міськвиконкому, а курирує цю справу наш міський голова.

І слід додати, що кошти з міського бюджету, бо справа важлива, на охорону громадського порядку виділяються мільйонами гривень.

У підсумку ж маємо саме таке звернення, коли людина серед цих пиятиків відчуває себе жертвою.

А от чому так – відповідь на це запитання є. Почекаємо, поки його оприлюднить міський голова Віталій Малецький,  який сьогодні перебуває у третій за рік відпустці в Канаді. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 386 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 863 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3370 0