Новини з 1996 року

Кременчук – місто, де чиновники не чують людей. «Програма плюс» виклала місії ОБСЄ свої погляди

Олександр Курилов 24 січня 2018 18:08 504 0

Спеціальна моніторингова група ОБСЄ побувала сьогодні в Кременчуці, аби подивитися на зміни, які відбуваються в становленні громадського суспільства в нашому місті.

Учасників такого становлення – троє: ЗМІ, жителі й чиновники.

А як усе це в нас відбувається  - саме це і є темою спілкування, під час якого репортер викладав свою точку зору.

І перше таке – стосунки чиновників та ЗМІ в Кременчуці. Тут за останні чотири роки нічого не змінилося, крім одного.

Тепер «батьки» нашого міста та їхні підлеглі якщо не дебоширять десь на території КП «Кременчукводоканал», то розвішують фото журналістів у підлеглих їм установах з наклепницькими написами.

І зробити тут нічого не можна, бо вчора цей чиновник був просто комунальник, а сьогодні він комунальник з іменною грамотою нашого мера Віталія Малецького, яку присвоєно за розвиток культури.

Але це Кременчук і тут нічого не зробиш.

Причина таких явищ одна – кримінальні провадження, що стосуються встановлення справедливості, в нас залишаються без жодного розгляду.

І приклад тут ще – є жінка-репортер телекомпанії «Візит», над якою один з нинішніх віце-мерів Кременчука познущався. Й жодної справедливості тут теж добитися не вдалося.

Але це те, що стосується чиновників.

Є й гірше – те, що стосується людей. У пересічних громадян немає можливості поспілкуватися з чиновниками, люди не можуть розраховувати хоч на якусь допомогу і все це завершується дуже погано: коли наші градоначальники живуть у своєму світі, а пересічні громадяни – у своєму.

Моніторингова місія ОБСЄ спостерігає за справою Олександра Мельника, суд на яким триває четвертий рік і доказів провини якого немає жодного.

І тут теж сказати особливо нічого – судове засідання відбувається під жорстким адміністративним тиском, крок вліво-вправо, й суддю, яка може прийняти зважене рішення,  що вже було, обіцяють звільнити з роботи.

Натомість інших версій і тут мова про тридцять мільйонів гривень готівки, які передавали родичі вбитого мера родичам нинішнього обласного чиновника й не тільки, ніхто не розслідує.

Що цікавило представників місії – так це запитання про роботу наших кременчуцьких нардепів.

Але яка робота в законотворчості, якщо навіть за останній закон стосовно Донбасу, в якому окуповані території Сходу називаються окупованими, наш нардеп Юрій Шаповалов не голосував.

На чому зупинилися, так це на пораді представників моніторингової групи, що мешканці нашого міста повинні відстоювати свої права.

Але відстоювати законним способом.

А розійшлися ж на позитивній ноті – війна на Донбасі, в якій гинуть наші громадяни, не може тривати безкінечно, й для її припинення США та Європа вдалися до економічних санкцій проти Росії.

Тож, можливо, мир і справді буде.

Можливо, до цього часу міська влада повернеться до кременчужан обличчям.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 347 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 363 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 407 0