Новини з 1996 року

Кременчук коронавірусний. Не у віці справа, а в діагнозах. Мер Малецький - повідомлення

Олександр Курилов 28 червня 2020 20:20 1508 0

Надалі для всіх хворих на хронічні захворювання мешканців міста, зокрема тих які лікуються як не в Полтаві, так у столиці, буде над чим поміркувати.

Й мова йде про сьогоднішнє повідомлення, про що було відомо зранку й що підтвердив міський голова Малецький вечором.

Текст його повідомлення такий.

« Оперативна інформація за 28 червня 2020 року. В Кременчуці зареєстровано новий випадок коронавірусної хвороби. COVID-19 виявили у чоловіка 74 років під час планового обстеження в м. Київ. Хвороба у пацієнта протікає безсимптомно, встановлюється коло контактних осіб та можливі шляхи інфікування», - зазначає міський голова Кременчука який однак не говорить, в якій саме лікарні виявили   хворого на коронавірус з нашого міста.

Між тим, у Києві не так багато лікарень, куди їдуть кременчужани, але найчастіше наші жителі їдуть в Національний інститут раку, далі – ті у кого є можливості в клініку «Добробут». І найбільш прикро тут, що з коронавірусом ніяка столична лікарня на лікування мешканця нашого й будь якого міста не візьме. Й у хворого починаються великі проблеми з вчасністю лікування і вони дуже серйозні... 

Де саме виявили хворого з нашого міста й в якій міській лікарні він побував перед відвідуванням столиці – не уточнюється..

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 58 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 108 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 328 0