Новини з 1996 року

Кременчук – хворий на коронавірус з купою не готових аналізів. Сьогодні знезаражуємо Перший Занасип

Олександр Курилов 20 квітня 2020 10:45 2877 0

Кількість хворих на коронавірус у нашому місті – не знає ніхто і ця цифра не відома нікому. Й поки що точну картину з захворюванням у місті отримати не можуть.

Єдине, що відомо, це кількість випадків захворювання на коронавірус, що вже зареєстровано.      Й за тим, що є сьогодні – кременчуцькі чиновники називають таку в 20. В Полтавській обласній адміністрації натомість говорять про 21, що стан справ аж ніяк не змінює.

Це засідання антикоронавірусного штабу у міськвиконкомі сьогодні, на якому чиновники оприлюднюють нові дані.

А вони такі – з тестуванням ПЛР тестами, у нас як були проблеми так все залишається. За минулу добу медики міста взяли лише чотири проби ПЛР і відправили все в Полтаву.

І тепер маємо наступне – у Кременчуці всього з початку епідемії взято 254 зразка ПЛР тестів і відправлено їх в область. Але отримано готових висновків лише 192, а по іншим 64-м результати ще чекають.

Далі ж слід сказати наступне – за повідомленням керівника міської медицини Максима Середи, сьогодні в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» лікується 23 хворих з яких 2 – у важкому стані.

Й це при тому, що офіційних випадків на коронавірус, за показниками міськвиконком у нас менше. Тобто – стосовно частини хворих результати з Полтави ще не надійшли.

Останнє про що слід сказати – про ситуацію з тестуванням. Діюча лабораторія в Полтаві, приблизно така ж сама яку купили за 600 тисяч гривень у Кременчуці. Вона малопотужна й більше ніж 30 аналізів щодня робити на ній не можна.

Чому голова обласної адміністрації, а в Полтаві все теж саме що і в Кременчуці, не вирішує цю проблему – на це запитання відповіді немає ні в кого.

Але коли за такої роботи наших чиновників завершиться карантин?

Між іншим, вчора було свято, лабораторії не працювали й зрозуміло, що тести ПЛР ніхто не перевіряв. А вже сьогодні ми почнемо отримувати ті результати, які раніше віддали на перевірку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 185 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 621 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 477 0