Новини з 1996 року

Кременчук готується до Нового року! Комунальники купують вуличні гірлянди з конкретною переплатою

Валерія Макряшина 21 жовтня 2020 12:05 992 0

Коронавірус - коронавірусом, карантин - карантином, а святкування Нового року 2021 й підготовка до нього - за розкладом (чи поза ним, зважаючи на те, що сьогодні - 21 жовтня).

Наші кременчуцькі комунальники, які, як і наш міський голова Віталій Малецький, живуть, напевно, в іншій реальності, вже розпочали гірляндово-новорічний шопінг.

Бо всі вони ще не оговталися з радянських часів, коли різнокольорова гірлянда з лампочками у квартирі була небаченим предметом розкоші. 

Тому в нас, незважаючи навіть на діру в міському бюджеті, буде розкіш, щоправда, не у квартирах, а на всіх, що є в центрі Кременчука, кленах, тополях, фасадах будинків тощо. В принципі, все, як завжди, - бенкет під час коронавірусної (у даному випадку) "чуми". 

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" вже замовило 15 електричних вуличних гірлянд на загальну суму 40 тисяч 50 гривень, з яких 6 675 грн - це ПДВ. Тож вартість однієї гірлянди становить 2 225 гривень.

Відомо, що світлодіодна гірлянда-ланцюжок (200 LED), яку замовило КП "Благоустрій Кременчука", являє собою 200 світлодіодів, послідовно з'єднаних у 20-метрову гірлянду. Світитиме вона теплим білим кольором.  Блоку живлення в гірлянди немає. 

"Класичне з'єднання спрощує електроніку пристрою, що значно збільшує надійність"... - ідеться в характеристиці аналогічної, але іншої гірлянди на одному із сайтів купівлі/продажу в мережі інтернет, яка (увага!) коштує майже втричі дешевше. 

Ця вулична гірлянда (див. фото під  головним) схожа за багатьма критеріями із тією, яку замовили наші комунальники, однак її ціна - 749 гривень. Вона так само світить світлодіодними лампочками теплого, але жовтого кольору і так само стійка до різних атмосферних явищ: дощу, снігу, намерзання льоду і вітру тощо. Водночас вона має блок живлення, тобто зарядку.

Інший варіант гірлянди, також одного типу з тією, яку придбало наше комунальне підприємство, коштує 1 030 гривень. 

Кременчуцьке підприємство "Благоустрій Кременчука" знову переплатило. При стовідсотковій можливості знайти дешевий аналог чи взагалі цей же товар, але дешевше, наші комунальники обрали варіант не шукати. 

До речі, купують гірлянди на свята в Кременчуці щороку. Куди ці всі дороговартісні гірлянди та ліхтарі діваються —  невідомо, тож, імовірно, що така закупівля не буде останньою. 

 

Читайте також: Мер Малецький розпочав підготовку до зустрічі Нового 2020 року. Купує нову новорічну ілюмінацію

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2462 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2490 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3729 0