Новини з 1996 року

Кременчук до Полтави ще не доріс. Голова ОДА Синєгубов ділить субвенцію для наших військових

Олександр Курилов 09 серпня 2020 10:15 735 0

Голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов поділив кошти державної субвенції, яка виділена урядом для покращення житлових умов нашим військовим, які захищали Україну на Сході.

Офіційна назва субвенції «Грошова компенсація  за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, для осіб з інвалідністю 1-11 групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях». Загальний розмір урядової субвенції, яку отримала Полтавщина - 10,3 мільйона гривень.

Далі ж розподіл такий – Полтава отримає з цієї суми 6,547 млн. грн. Кременчук – 1,437 мільйона гривень, Лубни – 842,7 тисяч грн, Кобеляцький район – 843,6 тисяч, решта – в обласний резерв.

Далі ж слід сказати про наступне – рішення про саме такий розподіл затверджено головою Полтавської адміністрації Синєгубовим без жодних пояснень.

Й мова про те, що нинішній голова ОДА вочевидь просто забув, що свої рішення стосовно життя громади потрібно людям пояснювати й це не дуже добре.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 201 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 213 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 371 0