Новини з 1996 року

Кременчук – чемпіон Європи за кількістю заступників мера та чиновників. Повідомлення

Олександр Курилов 22 серпня 2019 13:15 796 0

У Кременчуці небайдужі мешканці оприлюднили відповідь на запитання – куди саме зникають бюджетні кошти нашого міста, які формуються за рахунок податків жителів.

Відповідь тут одна – в міському бюджеті завжди не вистачатиме грошей з огляду на неймовірно роздуті штати міськвиконкому – сакральному місці чиновників Кременчука.

Тож якщо в соціальних мережах оприлюднюють такі дані: у Кременчуці - 225 тис. мешканців, у міськвиконкомі - 783 чиновники, у Полтаві - 295 тис. мешканців і 512 чиновників, а в Івано-Франківську з його  227 тис. мешканців працюють усього  517 чиновників, то є й інша арифметика.

Мова про кількість керівних осіб міст України – заступників міського голови. Й тут наша рекордна математика така.

Кременчуком керує мер Віталій Малецький, у якого є вісім заступників.

Натомість у міського голови Житомира таких заступників – 5, у Полтаві – 7, у Черкасах – 6, у Кропивницькому – 6, у Сумах – 7 та в Запоріжжі – 7.

Із Кременчуком, однак, можуть порівнятися лише такі міста як Дніпро та Львів, де теж у тамтешніх міських голів по вісім заступників.

Про що слід додати – це питання в різниці або наскільки Дніпро чи Львів більший Кременчука й що взагалі в міського голови Кременчука роблять його вісім заступників, крім того, що отримують зарплати більші, ніж Прем’єр Гройсман?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 428 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 547 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1052 0