Новини з 1996 року

Кременчук буде брати участь у міжміському проекті «Міфологема міста»

Андрій Михайленко 06 вересня 2016 17:10 1058 0

Кременчук – перший з шести міст, де відбудеться проект міжміських взаємодій «Метамісто». Проект проводитиметься і в інших містах, а саме: Слов’янську, Краматорську, Нетішині, Острозі та Славутичі. Хоча ці міста досить різні, та інколи мають дуже багато спільного і не менш цікавого для вивчення.

Сьогодні, 6 вересня, о 18.00, зустріччю з містянами "Про мета місто. Кременчук" у Малому залі Міського Палацу культури стартує проект міжміських взаємодій «Метамісто», що є частиною урбаністичної програми Код Міста.

Завдання «Метаміста» – розкрити культурно-туристичний потенціал малих міст, сприяти конструктивній активізації громади та урбаністичному розвитку міського середовища

Серед активностей програми зустрічі та дискусії про місто, втілення мистецького проекту «Міфологема міста» за кураторства німецького художника Ігоря Зайделя, який спеціалізується на партисипативних (колективних) художніх проектах. Ігор сміливо працює з історіями та міфами міст, створюючи їх візуальні ребуси.
Очікуються також кінопокази фільмів фестивалю кіно і журналістики 86, навчальна програма для менеджерів альтернативних просторів «Платформа культурних взаємодій».

Вхід на усі події вільний та не потребує реєстрації.

Повна програма за посиланням http://bit.ly/2bU1NES
Деталі на сайті: http://kodmista.com.ua/metamisto

Омельченко Ксенія

 

Теги: 3145

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1555 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1633 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1552 0