Новини з 1996 року

Кременчук і адаптивний карантин. З першого червня запрацюють дитячі садочки та фітнес-центри

Артем Кузьменко 23 травня 2020 14:55 465 0

Сьогодні, 23 травня, в Кременчуці провели засідання надзвичайної протиепідемічної комісії, комісії з ТЕБ та НС і виконкому. Оскільки в області, а отже і в нашому місті запровадили адаптивний карантин разом з послабленням обмежень, в першу чергу обговорили питання відновлення роботи освітніх закладів.

Орієнтовна дата початку роботи дитячих садків — перше червня. Але це за умови, якщо комісія пройдеться по цим садочкам і скаже, що їх можна відкривати. Дошкільні заклади мають бути готовими до обмежувальних заходів, таких як щоденний огляд працівників, кожні 4 години — температурний скрінінг дітей і так далі.

Те саме стосується і спорту — роботу відновлять із першого червня. У тому числі, відкриються фітнес-центри. Але не відкриють басейни.

Усі рекомендації раніше публікувало Міністерство охорони здоров’я. І міське остаточне рішення навряд чи відрізнятиметься від нього. Розпорядження з усіма рекомендаціями можна прочитати за посиланням.

Поки що рахують кількість термометрів і в садках, і в закладах спортивної підготовки. Але все це обіцяли, якщо що, докупити. Тож усі вищезазначені заклади в нашому місті мають запрацювати з першого червня, якщо вони відповідатимуть вимогам МОЗ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2549 0