Новини з 1996 року

Кременчук - на першому місці з вартості тепла та гарячої води в Україні. Дані від НКРЕП

Олександр Курилов 11 грудня 2018 10:33 4839 0

Надалі Кременчук з його міським головою Віталієм Малецьким очікувано займе перше місце в Україні з надзвичайно високої вартості тепла та гарячої води, яку встановлено місцевою владою.

Позаду Кременчука з його дикими цінами  – Кривій Ріг з його мером Вілкулом.

Це Національна комісія з питань регулювання комунальних послуг, НКРЕП, оприлюднила вчора нову вартість тепла для своїх ліцензіатів, яка підвищується через здорожчання газу до 8,55 гривень за кубічний метр.

Друге місце у всеукраїнських цінах відтепер - у підприємства «Криворіжтепломережа», де тариф теплової енергії для абонентів без будинкового лічильника тепла встановлено на рівні 80,04 гривні за квадратний метр площі квартири.

Однак слід сказати, що в мерії Кривого Рогу ще влітку зрозуміли, до чого йдеться, і виділили з бюджету кошти на придбання лічильників тепла.

Бо з лічильниками вартість однієї гігакалорії тепла в Кривому Розі складає лише 1701,19 коп.

Натомість у Кременчуці, який не є ліцензіатом НКРЕП, вартість тепла та гарячої води встановлює міськвиконком, тобто міський голова Віталій Малецький.

І така була вчора встановлена для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії - 1 949,29 грн/Гкал (з ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 51,72 грн/кв. м (з ПДВ).

Слід сказати, що наша вартість тепла 1949,29 гривень за гігакалорію за лічильником є абсолютним Всеукраїнським рекордом.

У жодному іншому місті України – ліцензіатів НКРЕП чи не ліцензіатів - таких цін немає.

Натомість у таблиці НКРЕП повідомляється, що ось у Чернігові вартість тепла складатиме 41 гривню за метр площі, а в Запоріжжі – 34, в Білій Церкві – 39, у Полтаві – 35,78 грн.

І те ж саме стосується вартості гарячої води. У Кременчуці для КП «Теплоенерго» її вартість складає 113 гривень за один кубічний метр. Так збільшити ціну змогли тільки в нашому місті.  

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 319 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1462 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2452 0