Новини з 1996 року

Кременчужанка, сина якої жорстоко побили, бореться за справедливість. Слідчі хочуть "зам'яти" справу

Валерія Макряшина 30 травня 2018 12:25 1315 0

Сьогодні на пленарному засіданні ХХХ сесії міськради з промовою виступила кременчужанка, мати, яка всіма силами хоче захистити свого 27-річного сина, якого 17 листопада 2017 року побили та пограбували у власному під'їзді будинку по вул. Манагарова, 1.

Розголошенню цієї історії посприяла депутат міськради Оксана Піддубна. Вона зареєструвала її звернення як депутатський запит. 

Тож, за словами громадянки Лідії, за фактом побиття її сина було відкрито кримінальне провадження за ст 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний із заподіянням середніх тілесних ушкоджень).

 "Справа зрушила з мертвої точки після звернення депутата Піддубної О. Після цього пішли вже дії від головного прокурора Кременчука - Кривоноса Р.", - додала жінка. 

Однак слідча по справі всіма силами намагається справу "зам'яти". Вона, користуючись своїм службовим становищем, у присутності двох співробітників поліції під тиском змушує чоловіка (сина жінки) підписати неправдиві свідчення. Але той відмовляється. 

"Тоді вони починають шантажувати його, залякувати, нецензурно лаятися тощо. Слідча почала показувати йому відео, де дуже розмито видно якогось чоловіка. Вона почала кричати, що вже знайшла злочинця. Сину стало погано, піднялася  температура. Поки поліцейські пішли курити, слідча поклала йому в руки "шпаргалку", за якою він повинен був відповідати в суді. Син найняв адвоката. Якщо ж у прокуратурі справа зрушила з місця, то в Крюківському районному відділі поліції - НІ!" - розповідає Лідія Василівна. 

Варто зазначити, що жінка оббила всі пороги міськради, вона зверталася до кожного депутата, до мера, поліції. Та правоохоронці її навіть слухати не схотіли - скарги не розглядалися зовсім.

Шансом матері хоч якось вплинути на правоохоронців стало рішення про повне розголошення справи після її звернення до депутатів. Оксана Піддубна звернулася до начальника Кременчуцького відділу Національної поліції Віталія Ботвини з проханням посприяти в об’єктивному розслідуванні справи жорстокого побиття її сина. Також кременчужанку підтримав і депутат Олександр Плескун, який навіть повідомив, що сам був на місці побиття. Він також заявив, що зловмисників, причетних до побиття, вже встановили. 

Мер Віталій Малецький пообіцяв, що хід справи контролюватимуть - лист на ім'я начальника міської поліції про додаткове розслідування буде направлено. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись