Новини з 1996 року

Кременчужанка просить мера Малецького переглянути графік роботи дитячих садків

Едера Бедьо 02 червня 2016 16:00 613 0

Мешканка Кременчука просить змістити час роботи дитячих садків на годину пізніше. Петиція з відповідним проханням сьогодні була зареєстрована на сайті міськвиконкому й збір підписів під нею розпочато. 

Суть звернення така: "Шановний Віталію Олексійовичу! Прошу вас переглянути графік роботи дитячих садків міста, а саме: встановити терміни перебування дітей не з 6.30 до 16.30-17.00, а з 7.30 до 18.00. А чергову групу - до 19.00. Враховуючи те, що більшість батьків мають робочий графік з 8 до 17 або з 9 до 18, не всі батьки мають змогу вчасно забрати дітей з дитячого садка. Працювати днз з 6.30 була потреба, коли працювали підприємства міста, особливо на правобережжі. До вашого відома поясню, що чергові групи працюють тільки для старших груп, а не для ясел, а щоб направити туди дитину, потрібні довідки батьків з місця роботи. Свого часу мерія знайшла можливість розпочинати заняття в школах не з 8, а з 8.30, аби розвантажити пасажиропотік. Тому сподіваюся, що так само можна вплинути і на графік роботи дитячих садків міста, щоб батькам можна було спокійно працювати".

Петиція вже набрала 9 підписів, а до кінця їх збору ще 90 днів. Залишається тепер сподіватися, що, набравши потрібну кількість підписів, петиція вирішить питання з незручностями для батьків, бо над ним мер Кременчука, до якого безпосередньо звернулася кременчужанка, подумає і чимось допоможе. 

Теги: Життя КременчукаОсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1979 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2548 0