Новини з 1996 року

Кременчужанка поплатилася за те, що надурила фірму з працевлаштування в Польщі

Артем Кузьменко 26 січня 2021 14:20 384 0

22 січня в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули справу щодо містянки про стягнення заборгованості. Позов подало товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається працевлаштуванням за кордоном.

Представник ТОВ повідомив, що 20 травня 2020 року його фірма надала відповідачу послуги з консультування та інформування щодо роботи за кордоном, поставивши свої умови – найнятися на роботу до конкретного працедавця. Жінка зобов’язалася відшкодувати вартість послуг у разі відмови від виконання умов договору з особистих причин.

І ці умови вона порушила – прибула на територію Польщі, де почала проходити 14-денну обсервацію, а потім відмовилася укласти договір із працедавцем, залишила місце обсервації та поїхала в невідомому напрямку. Тому представник фірми просив відшкодувати збитки (4 800 грн), стягнути гроші на сплату правової допомоги (3 000 грн) та заплатити в державу судовий збір (2 102 грн).

Ні позивач, ні відповідач до суду не прийшли. Розгляд продовжили без них і дійшли висновку, що позов підлягає задоволенню. Тому кременчужанка заплатить майже 10 000 грн за порушення умов працевлаштування.

З рішенням можна ознайомитися за посиланням.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1563 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1900 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2269 0