Новини з 1996 року

Кременчужанка після ремонту дороги не може заїхати у свій гараж та домоволодіння. ФОТО

Валерія Макряшина 12 лютого 2019 13:45 963 0

Немає слів - лише емоції.

З травня 2018 року кременчужанка Ганна Пшенична намагається владнати питання заїзду у свій двір та гараж свого ж домоволодіння по вулиці Герсимовича

"До сьогодні були лише обіцянки... Наразі, я так розумію, без експертизи та суду не обійтися..." - написала жінка на своїй сторінці в мережі Facebook.

Проблема заїзду - в бордюрах. Після їх встановлення до знака "Кременчук" жінка неодноразово зверталася до міського управління ЖКГ з проханням облаштувати заїзд її автомобіля в гараж та двір її домоволодіння №6 по вул. Чкалова (у селі Чечелеве). Результату до сьогодні немає.

 

 

"Після асфальтування тротуару було зроблено нахил у бік домоволодіння, у зв'язку з чим двері гаража не відчиняються і вся вода - в моєму дворі та в гаражі, - розповідає Ганна. - Крім того, приємно було дізнатися, що пропонували підрізати двері гаража, та потім сказали, що треба піднімати гараж і це мої проблеми", - обурилася жінка.

Уже пройшло кілька місяців, а Ганна Пшенична й досі не може заїхати ні у двір, ні в гараж. Натомість вона змушена витрачати кошти на автостоянку, оскільки залишати авто на дорозі небезпечно. Вона змушена мерзнути з малолітньою дитиною на зупинках через неможливість пересуватися автомобілем. 

У результаті терпець увірвався, вона написала заяву до прокуратури. 

уду подавати позов про усунення перешкод у користуванні домоволодінням з відшкодуванням усіх витрат та моральної шкоди, а якби я була звичайною жіночкою з малолітньою дитиною... і що?" - підсумувала Ганна. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 56 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 199 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 144 0