Кременчужанка нокаутувала росіянку на 30-й секунді фіналу Чемпіонату світу з тайського боксу. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 23 березня 2016 17:25 6930 0

Про це телефоном повідомив тренер Аліси Бажукової Сергій Леоненко, який працює старшим тренером клубу “Боєць”.

У Таїланді відбувся чемпіонат світу з тайського боксу 12-22 березня. Наша землячка завоювала 2 титули.

У любительській версії чемпіонату Аліса Бажукова зайняла лише 2 місце, програвши бій спортсменці з Португалії.

Натомість уже 20-го березня 27-річна Аліса Бажукова виступила у фіналі проти росіянки і завоювала пояс чемпіона світу у версії напівпрофесіоналів. Фінальний бій тривав недовго. Вже на 30 секунді наша землячка ударом ногою в ділянку печінки нокаутувала дівчину з Росії.

“Я боксувала за пояс жіночої абсолютної вагової категорії. Моя суперниця важила 71 кг і вона багатократна чемпіонка Росії та світу. Знаючи все це, я без сумніву прийняла визов і виборола свій Чемпіонський пояс”, - телефоном розповіла Аліса Бажукова.

Аліса Бажукова займається тайським боксом 4 роки, одружена, має двох синів, 7 і 8 років. Неодноразово ставала чемпіонкою Полтавщини, багатократна чемпіонка України. Тепер має титул і чемпіона світу. Тож незабаром пояс чемпіонки світу приїде до Кременчука.

Варто зазначити, що син Аліси також займається тайським боксом і днями також виграв поєдинок накаутом.