Новини з 1996 року

Кременчужанка не могла отримувати пенсію через помилку сорокарічної давності. Справу вирішували в суді

Артем Кузьменко 29 червня 2020 11:15 519 0

У понеділок, 22 червня, в Крюківському районному суді Кременчука розглянули цивільну справу за заявою кременчужанки про встановлення факту родинних відносин. З повною версією рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Жінка прийшла до суду, тому що в свідоцтві про народження сина, яке видали ще 21 березня 1983 року у відділі РАЦС Благовіщенського виконкому Амурської області Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки (РРФСР), допустили помилку в графі “мати”. Через це, коли заявниця звернулася до регіонального представництва Пенсійного фонду України в Крюківському районі Кременчука з заявою про оформлення пенсії, їй відмовили в зарахуванні до трудового стажу її відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами.

На даний час помилку можна виправити лише через суд, тому що СРСР розпався, отже й орган, що видав свідоцтво, ліквідовано.

 

“[Жінка] зазначає, що встановлення факту родинних відносин між нею та її сином потрібне їй для оформлення пенсії, тому заявник звернулася в судовому порядку підтвердити факт родинних відносин, що має юридичне значення”.

 

Суддя Олександр Маханьков задовольнив заяву кременчужанки про встановлення факту родинних відносин, тож пенсію вона отримає.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 434 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 391 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 439 0