Новини з 1996 року

Кременчужанка довела свою невинуватість в тому, що її маленька донька випила “Антижир”

Артем Кузьменко 03 вересня 2020 13:00 607 0

26 серпня в Крюківському районному суді Кременчука суддя Світлана Фадєєва розглянула справу про адміністративне правопорушення, яку надіслали працівники Кременчуцького відділення Нацполіції Полтавщини. До відповідальності притягнули місцеву мешканку за порушення ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). З постановою можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

У протоколі написали, що жінка неналежно виконувала батьківські обов’язки з виховання малолітньої доньки, через що останню приблизно о 23:00 15 липня госпіталізували до Кременчуцької дитячої лікарні з діагнозом “отруєння побутовою хімією засобом для миття посуду “Антижир”.

Матуся не змирилася з обвинуваченням, адже піддали сумніву те, як вона дивиться за своєю дитиною. Вона не визнала своєї вини й пояснила суду, що вся побутова хімія в неї завжди схована від дітей, яких у сім’ї троє. Того вечора вона пішла в туалет, а коли повернулася, побачила, що донька почала плюватися. Малеча намагалася виплюнути “Антижир”, який стояв у кухонній шафі.

Хто з дорослих членів сім’ї міг поставити мийний засіб, притягувана до відповідальності не знає. Вона з чоловіком одразу відвезла дитину в лікарню, де залишила її на два дні. Діагноз “отруєння” дитині не ставили.

Якраз через те, що діагноз не підтвердився, суддя піддала сумніву протокол. Світлана Фадєєва вирішила, що в справі відсутні належні, допустимі та достатні докази на підтвердження винуватості матері. Тому справу закрили через відсутність складу адмінпорушення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1151 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2150 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2768 0