Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчужанина, у якого підвал п'ятий рік підтоплює лайном, мерія вкотре послала

Ксенія Омельченко 24 вересня 2018 16:30 471 0

Уже не в "Благоустрій", а в поліцію.

У міськраді сьогодні відбулася депутатська комісія з питань екології, містобудування та архітектури. Крім депутатів, на комісію прийшли й кременчужани, які роками не можуть вирішити свої проблеми.

Зокрема, був присутній кременчужанин, що проживає по провулку Яснополянському. Чоловік розповів, що вже п'ятий рік він бореться з сусідом, який зробив у своєму дворі дві вигрібні ями, і ще одну  - за межами ділянки, на комунальній території.

Через цю "розбудову" сусіда підвал та гараж кременчужанина почало підтоплювати лайном.

Сьогоднішній візит чоловіка до міськради не перший. Раніше він уже звертався до земельної комісії та представників місцевої влади, але отримував від них "класичні відписки". Чоловіка посилали або ж у суд, або звертатися до "Благоустрою".

Натомість керівник управління землеустрою Ірина Безверха та віце-мер Дмитро Кравченко зауважили, що чоловіка вони нікуди не посилали, а його заяви були прийняті до уваги і вже перенаправлені до управління "Благоустрою". Кременчужанина така відповідь не надто втішила. 

Та депутати не залишили це питання. Заслухавши ще кілька скарг містян, вони повернулися до обговорення.

Зокрема, нагадали, що завтра відбудеться засідання адмінкомісії, на яку буде викликано "сусіда-порушника". На комісії його попросять засипати вигрібну яму, що знаходиться на комунальній території. Крім того, чоловіка, певно, оштрафують на значну суму.

Як юрист, головуючий на сьогоднішній комісії депутат Руслан Ульянов порекомендував кременчужанину звернутися вже не до суду, а до поліції, називаючи дії сусіда "самоуправством".

А віце-мер Дмитро Кравченко висловив сумніви щодо дієвості перерахованих заходів. За його словами, під підвалом кременчужанина, що скаржився, проходить підпорна труба. Вона прокладена від головної ями і, можливо, пошкоджена. Тож навіть після закопування ям труба буде заповнюватись і підтоплення підвалу може продовжитися.

Депутати з ним не погодилися, бо, на їхню думку, такі дії краще, ніж нічого не робити взагалі. Шкода тільки, що робити щось місцеві чиновники вирішили лише зараз, на п'ятий рік проблеми кременчужанина.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0