Новини з 1996 року

Кременчужанин, залишившись без квартири, сплатив понад 175 тисяч гривень аліментів

Іона Харченко 26 березня 2019 12:25 586 0

Кременчужанин, який роками забував про аліменти, сплатив більше 175 тисяч гривень боргу. Проте сталося це лише тоді, коли державні виконавці описали та реалізували  половину трикімнатної квартири, що належала боржникові.

Чоловік роками ухилявся від виконання своїх батьківських обов’язків і аргументував своє небажання відсутністю роботи та грошей. Тож коли почав діяти закони #ЧужихДітейНеБуває, неплатника внесли до Єдиного реєстру боржників, а також йому винесли постанови про тимчасове обмеження у праві керувати транспортним засобом, виїзду за кордон, користуватися зброєю та полювати. Попри це, навіть відпрацювання суспільно корисних робіт не спонукало чоловіка до виконання батьківського обов’язку. Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

Після того, як встановили, що боржник має ½ трикімнатної квартири, державний виконавець Автозаводського відділу державної виконавчої служби Кременчука описав дане майно та передав його на реалізацію до державного підприємства «СЕТАМ».

«Після реалізації майна гроші в сумі понад 175 тисяч грн були спрямовані на погашення заборгованості за аліменти», – розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Тож щоб не залишитися без свого майна, юристи рядять вчасно й добровільно виконувати рішення суду.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись