Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчужанин, який незаконно зберігав зброю, знайдену на вулиці, отримав іспитовий строк

Валерія Макряшина 16 липня 2018 17:02 893 0

Крюківський районний суд Кременчука Полтавської області на чолі із суддею Іваном Дядченком розглянув справу щодо раніше не судимого громадянина, який вчинив кримінальне правопорушення  ч.1 ст. 263 КК України. 

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, на початку червня 2018 року громадянин, перебуваючи поблизу парку імені Котлова, розташованому по вулиці Івана Приходька, знайшов пістолет з надписом на стволі ZORAKI моделі 914-S калібру 9 мм, у магазині якого були три патрони.

Після чого громадянин переніс вогнепальну зброю з бойовими припасами до своєї квартири, що розташована за адресою: вул. Івана Приходька, 37, де в подальшому їх зберігав без передбаченого законом дозволу.

8 червня 2018 року, в період часу з 07.07 до 08.03, у ході проведення санкціонованого обшуку його кімнати працівники поліції в пеналі меблевої стінки виявили та вилучили предмет, який відповідно до висновку експерта є короткоствольною, гладкоствольною, вогнепальною зброєю, виготовленою шляхом переробки стартового пістолета ZORAKI модель 914-S калібру 9 мм.

Відомо, що даний пістолет, придатний для проведення пострілів штатними стартовими патронами калібру 9 мм, комбінованим зарядом, шляхом роздільного спорядження зі снарядом діаметром 8,1 мм та іншими патронами з аналогічними розмірами й характеристиками, спорядженими різними видами метальних зарядів. 

Надані на дослідження три патрони є нестандартними бойовими припасами, пістолетними патронами калібру 9 мм Р.А., виготовленими промисловим способом по типу патронів травматичної (несмертельної) дії з порушенням технології виготовлення (збільшена навіска порохового заряду), придатні для стрільби.

Тож дії особи кваліфіковані за ч. 1 ст.  263 КК України як придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

25 червня між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості за участю захисника адвоката. Угодою визначено повне беззастережне визнання обвинуваченим своєї винуватості. Вищевказаною угодою сторони кримінального провадження узгодили покарання за ч. 1 ст. 263КК України у вигляді 3 років позбавлення волі. Також угодою передбачено звільнення чоловіка від відбування покарання у вигляді позбавлення волі на підставі ст.ст. 75, 76 КК України, з випробуванням, зі встановленням випробувального терміну.

Виходячи з викладеного, беручи до уваги, що умови угоди відповідають вимогам, суд ухвалив її та призначив громадянину покарання у вигляді іспитового строку тривалістю 1 рік. Також суд постановив чоловікові сплатити витрати на проведення експертизи в сумі 2 288 грн. 00 коп.

Речові докази у справі: пістолет ZORAKI модель 914-S калібру 9 мм з ознаками переробки татри гільзи суд постановив знищити.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 72 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 966 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1673 0