Новини з 1996 року

Кременчужанин Віктор Селич уже керує у Світловодській РДА. В турборежимі й кіберспособом

Олександр Курилов 25 березня 2020 12:49 287 0

З учорашнього дня колишній начальник відділення міської поліції на Молодіжному й колишній співробітник департаменту кіберполіції Віктор Селич керує Світловодською районною адміністрацією.

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Президента України Володимира Зеленського 24 березня.

Відомо, що кременчужанин є майстром на всі руки. Вчора він працював у кіберполіції, а сьогодні вже займається економікою сільського району, головна ознака якого – практично повне бездоріжжя.

Також відомо, що Віктор Селич задекларував отримані за минулий рік у департаменті кіберполіції 607 тисяч зарплати, а його дружина Ірина минулого року отримала 96,9 тисяч зарплати в гімназії №18.

У Віктора Селича є у власності велика земельна ділянка в Піщаному, менша – в Рокитному й квартира в Кременчуці. Також у родини є два авто й зрозуміло, що у вихідні ми ще побачимо пана Віктора в нашому місті.

Останнє, про що слід додати, - Віктор Селич не є "слугою народу", але є висуванцем міліцейських кіл, якими керує міністр МВС Аваков. До речі, наш губернатор, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, теж є вихідцем із цього "веселого" зібрання.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 946 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1777 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 813 0