Новини з 1996 року

Кременчужанин став заслуженим донором України і врятував не одне життя

Катерина Синьова 02 липня 2020 18:40 450 0

Нещодавно згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського оператор технологічної установки АТ-1 ГК-3/1 №1 виробництва №1 ПАТ «Укртатнафта» Юрій Троцький отримав звання «Заслужений донор України».

Юрій Миколайович 123 рази безоплатно здавав кров! Як відомо, у  2009 році йому було присвоєно звання «Почесний донор України».

Високе прагнення послужити благородній і почесній справі донорства привело Юрія Троцького до відділення переливання крові Кременчуцького міського пологового будинку та Кременчуцької обласної станції переливання крові. Там за весь час донорської діяльності Юрій Миколайович здав понад 55 літрів крові (450 мл щоразу), чим врятував життя і здоров’я багатьом породіллям, дітям та онкохворим.

Чоловіка поважають не лише за людські чесноти, але й за досягнення в роботі. Адже керівництво також відзначає його високі знання, кваліфікацію, досвід роботи та організаторські здібності на виробництві.

Добровільне донорство варте уваги, адже воно приносить користь багатьом людям у нелегкий для них час та рятує не одне життя. Тож пишаємося тим, що серед нас живуть небайдужі люди, які допомагають безкорисливо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1203 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2202 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2818 0