Новини з 1996 року

Кременчужанин помстився сусідці за свого племінного козла

Ксенія Омельченко 11 жовтня 2017 16:20 436 0

Сьогодні, 11 жовтня, в міськраді на засіданні адмінкомісії було розглянуто справу за статтею 154 "Порушення правил тримання собак і котів", а саме про утримання великої кількості незареєстрованих собак  на одному подвір'ї.

Протокол відносно однієї з мешканок вулиці Карбишева було складено поліцією ще 7 вересня. 

Викликав поліцію один із сусідів жінки, яка, за його словами, утримує 30 собак, що нападають на місцевих жителів і свійських тварин.

Що цікаво, справа тут скоріше не в кількості собак, яких насправді виявилося 10, а в їх утриманні. Чоловік припустив, що тварини нападають на всіх, бо господиня їх не годує.

У своїх свідченнях кременчужанин зазначив, що напередодні виклику правоохоронців ці собаки загризли його племінного козла вартістю 7 тисяч гривень. І, звісно, кошти за нього чоловіку відшкодовувати ніхто не збирається.

Виявилося, чоловік не єдиний постраждалий у даній ситуації. До протоколу кременчужанина було додано ще кілька подібних заяв - про з'їденого півня та іншу птицю й навіть про розірвані собаками джинси.

У результаті на жінку було накладено максимальний штраф, що передбачено даною статтею, - 3 неоподатковувані мінімуми. Та чи влаштує таке рішення постраждалих - невідомо, адже жоден з учасників справи на адмінкомісію не з'явився.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись