Новини з 1996 року

Кременчужанин, погрожуючи розправою, отримав чужий паспорт

Артем Кузьменко 26 жовтня 2020 14:45 222 0

20 жовтня в Автозаводському районному суді Кременчука відбувся розгляд провадження, яке відкрили 20 липня цього року за обвинуваченням раніше судимого кременчужанина. Чоловік отримував вироки на Закарпатті за те, що взяв хабар, і в Кременчуці – за крадіжку.

Цього разу йому інкримінують порушення ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з погрозою застосування насильства, яке не є небезпечним для здоров’я) і ч. 3 ст. 357 КК України (незаконне заволодіння паспортом або іншим важливим особистим документом).

Слідчі, які проводили процесуальні дії, встановили, як 20 липня, приблизно о 7:20, біля під’їзду одного з будинків у Кременчуці підсудний під час спілкування з потерпілим вирішив його пограбувати – вчинити дії, направлені на відкрите заволодіння майном.

Злочинець почав погрожувати побиттям, якщо не отримає телефон і паспорт. Йому віддали бажане – гаджет вартістю майже 2 000 гривень і документи.

Обставин затримання грабіжника не уточнюють, але вже під час досудового розслідування цей чоловік ще у статусі підозрюваного і прокурор уклали угоду про визнання винуватості.

В угоді кременчужанин написав, що визнає свою вину. І сторона захисту, і сторона обвинувачення погодилися на покарання: арешт на 1 місяць за привласнення документів і 4 роки позбавлення волі за погрозу насильством під час пограбування.

Потерпілий підтвердив у суді відсутність матеріальних і моральних претензій до обвинуваченого.

За сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, суддя Андрій Малтиз призначив остаточне покарання у вигляді 4 років за гратами. Але й тут не все так просто – на підставі ст. 75 КК України суддя переглянув тяжкість злочину, особу грабіжника та інші обставини, і оскільки термін покарання становить менше ніж 5 років позбавлення волі, замінив його на 2 роки іспитового терміну.

Тепер чоловік має інколи приходити на реєстрацію до органу пробації й повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Також з кременчужанина стягнули 653,80 гривень за проведення експертизи.

Повну версію вироку опублікували на сайті Єдиного держреєстру судових рішень.


Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо він не скасований, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 441 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 565 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1067 0