Новини з 1996 року

Кременчужанин Олег Назаров потрапив на сторінку видання The New York Times

Ксенія Омельченко 11 липня 2018 17:46 337 0

Кременчужанин Олег Назаров потрапив до публікації, пов'язаної з останніми футбольними подіями,  на сайті видання The New York Times.

У статті розповідається про флешмоб, який влаштували українці на підтримку гравця збірної Хорватії Домагоя Віди та тренера команди Огнєна Вукоєвіча після перемоги над збірною Росії. Хлопці записали відео, де проскандували гасло: «Слава Україні!» Після цього FIFA оштрафувала Вукоєвіча, а також винесла попередження Домагою Віді.

Після цього десятки тисяч українців висловили підтримку хорватам. Упродовж двох днів на сторінці організації у Facebook з'явилися тисячі коментарів із негативною оцінкою ФІФА. Крім цього, всі повідомлення супроводжувалися гаслом "Слава Україні!". Зрештою це призвело до того, що рейтинг організації впав до рекордно низького показника – 1,1 бала.

Серед цих коментарів і був один від Олега Назарова, якого процитувало американське видання:

"Please answer my question: why can a football player not express his attitude towards what is going on in the world?" asked another user, Oleg Nazarov from Ukraine’s Kremenchuk. («Будь ласка, дайте відповідь на моє запитання: чому футболіст не може висловити своє ставлення до подій у світі?» — запитав інший користувач, Олег Назаров з Кременчука).

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись