Новини з 1996 року

Кременчужанин обікрав роботодавця, але залишився на свободі

Anastasia 19 серпня 2015 13:24 677 0

Можна працювати в якійсь організації або на підприємстві та навіть не підозрювати, що один з ваших колег є крадієм. Схожа історія сталася у магазині побутової техніки, який розташований на вулиці Пролетарській. Минулого четверга ця справа розглядалася в Автозаводському районному суді.

Згідно з судововим вироком, одному консультанту настільки сподобалися мобільні телефони, які він продавав, що надумав їх викрасти. Реалізувати свій план чоловік вирішив 26 червня. Тоді, перебуваючи на робочому місці, він приховав два мобільні телефони: «LGD 690 G3», який коштує 3 999 гривень, та «Samsung A5» вартістю 7 499 грн. Дочекавшись закінчення робочої зміни, він виніс телефони з собою і розпорядився ними, як вважав за потрібне.

Щоб ніхто нічого не запідозрив і не дізнався, наступну крадіжку вирішив скоїти через п’ять днів. Тоді з роботи прихопив два пульти дистанційного управління від телевізорів. Загальна сума збитку, яку чоловік завдав магазину, складає 12 558 гривень.

На судовому засіданні стало відомо, що обвинувачений відшкодував усі збитки в повному обсязі. Суд за ч.1 і за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України визнав чоловіка винним і призначив покарання – один рік позбавлення волі умовно.

Анастасія Лисенко   

Теги: КрадіжкаОбкрадати роботодавця

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3758 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 150 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 357 0