Новини з 1996 року

Кременчужанин лякає перехожих, прямо не знаєш кого боятися: великого пса чи його хазяїна

Марина Баніт 03 серпня 2017 16:30 1166 0

Прямо не знаєш, що можна сказати чоловікові, який гордий через те, що його пес лякає перехожих. Мова тут не про злого пса, але про його не дуже доброго господаря.

Кореспондент стала очевидцем неприємної події: по вулиці повз редакцію йшов чоловік, який зухвало розмахував руками, а за ним - красивий, величний пес великої породи (схожий на породу Кане Корсо). Собака мав вигляд спокійного і мудрого. Але господар – нервовий і роздратований.

Собака, який ішов без намордника, обходячи перепони, пройшов дуже близько біля чоловіка та жінки. Вони від несподіванки трохи відступили й дали пройти псу.

І тут - увага! - слова власника собаки:

 - Що, обіср…..?! (інакше кажучи, що злякалися? – Ред.).

Він промовив ці слова з такою злобною радістю, яка не могла не здивувати. Він радів, що його пса бояться, а він - власник тварини, яку бояться! Чоловік пішов далі зі своєю розумною твариною, а в людей, що лишилися позаду, виникли великі питання  щодо адекватності господаря. Звичайно, найправильніше було – не чіпати злу людину, тож усі очевидці так і вчинили.

Багато хто з кременчужан боїться великих собак. Але, виявляється, часом треба боятися їхніх власників, у яких у голові вирують небезпечні помисли. Такі люди не вдягають намордник собаці і можуть нацькувати його на перехожих заради розваги.

Якби поруч були хоч хтось із правоохоронців, то можна було б запитати, куди вони дивляться. Але сьогодні термометри показують до +42 градусів, і тому на вулиці жодного правоохоронця не знайдеш. Тож просто варто бути обережними при спілкуванні з подібними персонами, бо спека б’є їм у голову сильніше, ніж іншим.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись