Кременчужанин Єгор Дементьєв – чемпіон світу!

Anastasia 06 серпня 2015 14:56 900 0

Днями завершився паралімпійський чемпіонат світу з велоспорту. Кременчужанин Єгор Дементьєв в індивідуальній гонці переміг чотирнадцять спортсменів паралімпійської нозології С5, здолавши дистанцію велосипедної гонки - 31 км за 54 хвилин 25,44 секунди (середня швидкість на дистанції становила 40,92 км/год).

Срібного призера Елістера Донохью (Австралія) кременчужанин випередив на 26 секунд, а бронзового - Андреа Торлао (Італія) - на хвилину.

Наступного дня Єгор завоював «срібло» у груповій гонці (загальний старт) на дистанції 77,5 км.

На її фініші одразу четверо гонщиків показали однаковий час: 2 години 00 хвилин 55 секунди. Розстановку місць переможців визначив фотофініш. У результаті перемогу здобув австрієць Елістер Донохью, срібний призер - Єгор Дементьєв (Україна), бронзовий - Андреа Тарлао (Італія).