Новини з 1996 року

Кременчужани збиратимуть милостиню для директора Теплоенерго з мільйонними статками

Марина Баніт 11 жовтня 2017 09:25 333 0

Так сталося, що директору комунального підприємства немає чим зарплату платити своїм підлеглим. І це в той час, як директор є мільйонером, він вирішив компенсувати прогалини в своєму керуванні за рахунок збіднілих далі нікуди мешканців міста.

Про це на своїй сторінці пише кременчужанка й активістка Ольга Тищенко. Пані Ольга брала участь у обговоренні анонсованого мером Малецьким підвищення тарифів на тепло для користувачів "Теплоенерго" та прийнятого ним і його заступниками такого рішення у міськвиконкомі. Як відомо, заключним у цьому буде рішення міської ради, яке відбудеться 12 жовтня на  

- Подайте что-нибудь на пропитание. 

- Серьезней. Слезу дайте! 

- Подайте что-нибудь на пропитание бывшему депутату Государственной думы. 

- Гениально. У Вас талант к нищенству заложен с детства.

Идите и без денег не возвращайтесь!

Виконком проголосував за підвищення тарифів. Одна з причин - підвищення мінімальної зарплати, людям треба платити. Не хочеться бути популістами, але не можна не нагадати, що в директора КП "Теплоенерго" Дмитра Питулька мільйон заощаджень у декларації. І з недавніх пір у нього замість 1 заступника аж 4. Пан Питулько в декларації вказує сім'ю з трьох осіб, усі живуть на його зарплату. І за багато років на неприбутковому підприємстві (як казали вчора на слуханнях) він зумів заощадити. Читаємо декларацію.

https://declarations.com.ua/…/nacp_140bee4f-f9d0-4b7d-8ede-…

ЗАКЛИКАЮ ВСІХ, ХТО МОЖЕ, ПРИЙТИ 12 ЖОВТНЯ, О 10:00, НА СЕСІЮ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ВИМОГОЮ ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ ЩОДО ТАРИФІВ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ, А НЕ ПРОТЯГУВАТИ ТИШКОМ, ХОВАЮЧИСЬ, СКЛАДОМ ПІДКОНТРОЛЬНОГО ВИКОНКОМУ!!! - пише на своїй сторінці у ФБ Ольга Тищенко.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись