Новини з 1996 року

Кременчужани заплатять більше. Подякуємо адвокату-депутату Ульянову за теплову "допомогу"

Олександр Курилов 26 вересня 2018 15:43 3481 0

Кременчуцьке комунальне підприємство «Теплоенерго» надалі буде отримувати більше коштів від ПАТ «Полтаваобленерго» за транспортування тепла, яке надходить  до громадян від квартальних бойлерних до будинків.

За цю послугу рішенням суду оплата для ПАТ «Полтаваобленерго» буде підвищена втричі - з 29 гривень за гігакалорію тепла до 99.

Це завершення кременчуцької трирічної теплової революції сьогодні, за якою молодій команді нашого мера Віталія Малецького за підтримки депутатів міськради вдалося зламати все, що налаштовували до них.

Починали ж градоначальники з доволі простих речей – вводили в існуючу схему забезпечення жителів теплом та гарячою водою, що надходить від Кременчуцької ТЕЦ і чим раніше займалося тільки ПАТ «Полтаваобленерго», ще й комунальне підприємство «Теплоенерго».

Саме з цією метою в обласних енергетиків були відібрані квартальні мережі й квартальні бойлерні та передані комунальним тепловикам.

Під час цієї передачі, коли абонентська служба в Кременчуці залишилася за «Полтаваобленерго», а все інше, окрім ТЕЦ та магістральних мереж, перейшло до КП «Теплоенерго», виникло лише одне питання – кошти.

КП «Теплоенерго» порахувало свій тариф за транспортування тепла від бойлерних до будинків і заявило перед обласними енергетиками права на більші  відсотки з оплати кременчужан, з чим обласні енергетики категорично не погоджувалися.

А нині  - фінал.

Зі щомісячної плати кременчужан за тепло КП «Теплоенерго» отримуватиме більше коштів, а ПАТ «Полтаваобленерго» - менше.

Про це жителям повідомляє депутат-адвокат Руслан Ульянов:

«Харківський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення господарського суду Полтавської області, яким було підтверджено право КП "Теплоенерго" на застосування до ПАТ "Полтаваобленерго" ціни за транспортування теплової енергії з 01.11.2017 року 99 грн за Гкал, а не 29, як вони сплачували.

Таким чином, відкрита дорога до стягнення з ПАТ "Полтаваобленерго" понад 20 млн гривень боргу за транспортування тепла лише за опалювальний сезон 2017-2018 року.

При цьому справдилась приказка про того, хто найголосніше кричить тримати крадія. Ми це зробили, не зважаючи на постійні крики депутата Піддубної про те, що з нами в цих справах не слід співпрацювати й нам багато платять, і не зважаючи на її спроби скасувати через суд виключно з формальних підстав рішення виконкому, на підставі якого й стало можливим винесення цього доленосного судового рішення. Розумна людина зрозуміє, хто громаді ворог, а хто – ні», - зазначає депутат міськради, який геть не думає про наслідки свого «досягнення».

А насправді його досягнення говорить лише про одне.

Своїми війнами, судами й всіма іншими міськвиконкомівськими справами Руслан Ульянов відкрив прямий шлях ще до одного підвищення тарифів для жителів за тепло та гарячу воду. І підвищення буде якраз на ту суму, яку йому вдалося вибити з ПАТ «Полтаваобленерго» для КП «Теплоенерго». Бо немає жодного сумніву, що ці втрати обласні енергетики компенсують за рахунок кременчужан і більш нікого.

Просто ми поки що не знаємо, куди ці виграні мерією 20 мільйонів будуть закладені – просто в затрати енергетиків тієї ж Кременчуцької ТЕЦ чи їх буде покладено в ціну транспортування тепла, але вже не від квартальних бойлерних до будинків, а від магістральних трубопроводів міської ТЕЦ до квартальних бойлерних.

Слід сказати, що сам адвокат Ульянов ці схеми прекрасно знає й він розуміє, що його рішення вплине на мешканців, які внаслідок цього заплатять за все. Заплатять і за суди, і за збільшення виплат, і за кременчуцьку теплову «революцію», коли тепло та гарячу воду одній і тій же людині  починає постачати не одне підприємство, а багато й кожне зі своїм власним відсотком прибутковості.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 643 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 840 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1200 0