Новини з 1996 року

Кременчужани занепокоєні станом мосту через Дніпро, або Як довго чекати на "автомобільний колапс"

Валерія Макряшина 11 жовтня 2018 14:00 654 0

Сьогодні, 11 жовтня, на пленарне засідання сесії міськради депутат Валентина Головко підготувала два запити, які стосуються насамперед жителів Правобережжя. Перший - щодо Крюківського мосту. 

За словами Головко, чи не щоранку мешканці Крюкова, які працюють або навчаються на лівому березі, не можуть спокійно дістатися до місця роботи, навчання або відвести дитину в дитячий садочок. 

"На мосту утворюються черги з великої кількості машин та громадського транспорту, які виникають внаслідок поганого стану асфальтобетонного покриття мосту. Водії не можуть спокійно проїжджати міст, на якому утворилися ями, але їх ніхто не ремонтує", - зазначила депутат.

Перш за все людей турбує питання, коли ж розпочнеться такий довгоочікуваний ремонт злощасного Крюківського мосту, адже він ось-ось може впасти.

Навантаження на міст досить велике, адже по ньому щодня їздить велика кількість автомобілів і вантажівок. Про це "Програмі Плюс" час від часу повідомляють самі кременчужани. 

"Усі потрапляють у ями, які утворилися після зрізання асфальту. Водіям доводиться виїжджати на зустрічну смугу, наражаючи на небезпеку своє життя та життя пасажирів. Рух на мосту не припиняється ні на хвилину", -  додає Головко.

Тож мешканці просять депутатів особисто вплинути на вирішення питання стосовно ремонту Крюківського мосту та вирішити його позитивно. На що мер Малецький, згадавши, що на цьому питанні можна добряче "виїхати", зазначив, що ця проблема досить актуальна.

Ситуація з ремонтом мосту триває вже досить довго. Однак, Малецький повідомив, що ремонт розпочнеться вночі з 15 на 16 жовтня цього року.

У планах - заміна асфальтного покриття по всій довжині мосту. Щодо вантажівок, то вони їздити Крюківським мостом не будуть, але все залежатиме від роботи правоохоронців. Як бачимо зараз, попри контроль патрульних, великогабаритні транспортні засоби повністю набиті щебенем, піском або камінням, літають через міст, коли заманеться. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись