Новини з 1996 року

Кременчужани й складнощі в отриманні субсидій. Байдужість наших чиновників вбиває

Олександр Курилов 07 листопад 2016 16:01 1046 0

Фахівці Кременчуцького міського виконавчого комітету з його департаментом соціального захисту та двома управліннями соціального захисту не допомагатимуть кременчужанам, якщо ті з тих чи інших причин не можуть отримати субсидію й залишаються наодинці зі своїми фантастичними платіжками при відсутності доходів.

Єдиний вихід для таких людей – іти в департамент соціального захисту, що на вулиці Небесної сотні, й там чекати, поки з’явиться його керівник – Володимир Поляков.

Про те, що іншого способу допомогти людям, які не можуть оформити довідки й тому всім слід займати чергу до соціального начальника Кременчука, «Програмі плюс»  розповів міський голова  Кременчука Віталій Малецький.

Саме питання, з яким репортер звернувся до градоначальника звучало так: у місті немало людей, які не можуть оформити субсидії. У когось немає довідки, у іншого – прописані, які не проживають, у третього – немає звіту про перебування на обліку в тому ж центрі зайнятості. Що робити цим людям?

Відповідь міського голови Кременчука з цього приводу – всім  слід іти до департаменту соціального захисту й там шукати відповідь на свої запитання.

Якщо пощастить, то відвідувача звідти відправляють на засіданні комісії, де чиновники самі вирішують питання призначення субсидій. Вирішують, навіть якщо є проблема з довідкою.

Що буде у випадку, якщо  відвідувачу не пощастить і людину залишать сам на сам з величезним рахунком?.

Але в цій справі у репортера, як і у всіх громадян є власні запитання.

Й  адресовані вони як міському голові Віталію Малецькому, так і керівникам Полтавської  області – Олександру Біленькому та Валерію Головку.

Цікаво, чому у міськвиконкомі Кременчука не можуть встановити відповідальну людину за такі справі, чому у Кременчуці не можуть оприлюднити спеціальні телефони, за якими можна було б отримати консультації. Чому ми, врешті решт, бачимо у міському транспорті інформацію про те, які довідки можна отримати у міському ЦНАПі, але нічого немає про субсидії та "гарячі" телефони, за якими можна дізнатися необхідну інформацію?

Чому не встановлено графік роботи таких консультантів і чому величезна армія чиновників у районних адміністраціях Кременчука не може підключитися до вирішення питань з оформлення субсидій, аби допомогти пересічним кременчужанам.

Про що слід додати – наскільки відомо, субсидії можна ще оформити до 10 грудня. Інакше – далі буде гірше, а наступний рахунок складатиметься вже з повної суми вартості опалення.

Сьогодні тільки 7 листопада. Але й кременчужан, які мають проблеми – не сто чи двісті, а набагато більше.  Погано, що від чиновників у цій справі допомоги не дочекатися.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 527 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1271 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 956 0