Новини з 1996 року

Кременчужани й радник міського голови вимагають встановлення лічильників тепла. Поки що без реакції

Олександр Курилов 23 листопад 2016 11:35 851 0

Мешканці Кременчука вимагають від міської влади встановити лічильники тепла у багатоквартирні будинки, в яких вони відсутні. А відсутні лічильники тепла щонайменше у двох третинах усіх багатоповерхових будинків, які є в нашому місті.

Про це йдеться у петиції, спрямованій до  міського голови Кременчука Віталія Малецького, яку оприлюднили на сайті міськвиконкому.

За тим, що пропонує автор Оксана Михайленко, йдеться про таке:

«У зв'язку з подорожчанням тарифу на опалення всі багатоквартирні будинки повинні бути обладнані лічильниками тепла. Це дасть змогу громадянам оплачувати фактично надані послуги, а також самим регулювати подачу тепла, що призведе до економії як для самих громадян, так і для всього міста. Зрозуміло, що на це в бюджеті потрібно знайти кошти і на встановлення лічильників у всіх будинках міста потрібен не один рік. Тому пропоную розробити, а якщо він уже існує, то оприлюднити проект зі встановлення теплових лічильників», - говориться в тексті петиції.

Про що слід додати – сама тема петиції надзвичайно актуальна сьогодні, але через введення спеціальних обмежень на підпис, які запровадив міський голова Кременчука Віталій Малецький, – звернення ризикує залишитися без його відповіді взагалі.

Втім оминути тему лічильників тепла та їх встановлення міськвиконкому не вдасться. Вже неофіційний радник міського голови Малецького з суспільно-політичних питань - громадський активіст Трофименко  на засіданнях депутатських комісій, які нині проходять у міській раді, теж ініціює питання масового встановлення лічильників тепла.

Щодо можливого розгляду пропозиції по суті, то це вже компетенція міської ради та очільника міста Віталія Малецького.

Теги: Лічильники тепла

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1311 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2304 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2923 0