Новини з 1996 року

Кременчужани взяли три призових місця на Кубку України з легкоатлетичних метань серед паралімпійців

Ксенія Омельченко 29 травня 2018 12:02 222 0

Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями проходив із 23 по 26 травня у місті Бахмут, що на Донеччині.

У змаганнях взяла участь і збірна команда Полтавщини, до складу якої увійшли найсильніші кременчуцькі легкоатлети. Про це повідомляє Валерій Лекумович, провідний фахівець Кременчуцької філії «Інваспорту».

Зокрема, в змаганні взяли участь метальники з інвалідністю, стипендіати Кременчуцької міської ради МСУМК Андрій Голівець, якого тренують ЗТУ Віктор Лис та МСУ Дмитро Панчелін, і КМСУ Олександр Яровий з відділення легкої атлетики інваспорту КДЮСШ «Авангард» (наставник – ЗТУ Юрій Щипець), а також вихованка Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ, першорозрядниця Тетяна Білик (ЗТУ Ірина Зикова та Дмитро Панчелін).

Першими в штовханні ядра серед чоловіків вступили в боротьбу 24 травня Андрій Голівець та Олександр Яровий відповідно у змагальних класах F-12 та F-20. Раді повідомити, що Андрій Голівець завоював золоту медаль.

У змаганнях Олександру Яровому протистояв теж колишній кременчужанин, минулорічний чемпіон Світу за версією INAS Максим Коваль. У підсумку в Олександра Ярового - срібна медаль з результатом 14,21 м, який відповідає нормативу МСУМК.

Серед жінок змагального класу F-20 у штовханні ядра Тетяна Білик виборює срібну медаль з результатом 10,04 м і офіційно виконує норматив кандидата в майстри спорту України.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись