Новини з 1996 року

Кременчужани вважають, що влада приховує дійсну кількість школярів, які отруїлися в школі №6

Марина Баніт 15 лютого 2018 17:32 1054 0

Щойно "Програма Плюс" опублікувала статтю про екстрену  комісію, яка відбулася у міськвиконкомі з приводу отруєння дітей у 6 школі:

127 дітей відсутні на заняттях через розлад шлунку. Останні новини про масове отруєння в ЗОШ №6

Читачка повідомила редакції про іншу точку зору – учасників навчального процесу. Тож, як виявилося, комісії, яка засідала, ніхто не вірить. Натомість висловлюють купу претензій і наводять об’єктивні пояснення своєї недовіри.

 «Це цирк, а не комісія! У вайберах учора до 1000 повідомлень доходило по деяких класах з цього приводу. Усі прекрасно знають, що з блювотою було не 3 людини (на яких зробили акцент), а набагато, НАБАГАТО більше!!!!! Просто батьки з Раківки не надто хотіли брати таксі і їхати в приймальне відділення, щоб їм розповіли, як відпоїти дитину, або запропонували лягти в інфекційне відділення, що куди страшніше цієї блювоти в домашніх умовах! Причину відсутності інших дітей списали на сезонне ГРВІ. Дуже зручно. Добові проби взяли, коли вже доба пройшла. З самого ранку все було намито хлоркою. Дуже оперативно, добу всі гудуть про ситуацію в 6 гімназії, а вони тільки починають намивати і стерилізувати пробірки! А ще одна проблема - це те, що в поліклініці тепер в одній черзі сидять і на щеплення - здорові діти, і по довідку, і з вітрянкою (і таке буває), і з ГРВІ, і з ротавірусною інфекцією, і з харчовим отруєнням, і з чим завгодно. А лікар один на прийомі. Інший - на викликах. Усе», - з таким коментарем звернулася кременчужанка Аліна до редакції.

Варто додати, що депутат Тетяна Сідерка також висловила під час комісії недовіру з приводу поки що швидкості реагування. Але вона наголосила на тому, що швидкість появи лабораторії в школі ставитиме під сумнів результати досліджень.

Докладно читайте:

У Кременчуці госпіталізовано 3 учні з школи №6, ще 30 хворіють вдома. Екстрена нарада в мерії

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 976 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1977 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2593 0