Новини з 1996 року

Кременчужани, встигніть закупитися вакцинами від коронавірусу, які продають шахраї. Поки не скінчилися

Артем Кузьменко 29 січня 2020 10:30 581 0

Або як люди всіма способами намагаються нажитися на проблемах світового масштабу.

Нещодавно на українській платформі онлайн-об’яв з’явилися оголошення, пов’язані зі спалахом у Китаї небезпечної форми пневмонії, яку викликає бактерія коронавірусу.

У одному з таких оголошень написано про те, що вакцина — це протиотрута, яку розробили в Ізраїлі кращі спеціалісти своєї справи. Коштує така “протиотрута” всього 2500 гривень. Продавець вакцини з Ізраїлю — харків’янин. От такі справи.

 

 

 

Друге таке оголошення — це “захисна” маска, яку зазвичай носять чотирнадцятирічні дівчатка, для гарних фотографій. Звісно ж, ніяких захисних від бактерій властивостей такі маски не мають.

 

 

І третє, яке вдалося знайти на платформі, — це профілактична гомеопатія від коронавірусу. Тобто, спосіб лікування від вірусу шляхом уведення в організм малої дози того, що при великих кількостях викликає цей самий вірус. Навіть пропонують проконсультуватися і відкрито залишають номер мобільного телефону. Про ціну не вказують, мабуть, домовлятися з шахраями потрібно було якраз за розмовою по телефону.

 

 

 

До речі, жодної з об’яв уже немає. Тож скоріш за все адміністрація української платформи онлайн-об’яв оперативно відреагувала та видалила їх. На сайті взагалі немає нічого, що пов’язано з вірусом. Так само немає взагалі жодної об'яви з ключовим словом "коронавірус".

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 112 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 277 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 632 0