Новини з 1996 року

Кременчужани вже отримують доступні ліки за електронними рецептами

Іона Харченко 08 квітня 2019 18:00 224 0

Із минулої п’ятниці, 5 квітня, в кременчуцьких центрах первинної медико-санітарної допомоги виписують електронні рецепти на медичні препарати, що входять до переліку «Доступних ліків». За кілька днів електронні рецепти виписали більш як 30 кременчужанам.

Електронний рецепт на такі препарати виписують тільки в електронній системі охорони здоров’я. А виписувати рецепти на них можуть лікарі первинної ланки, що працюють у медичних закладах, які є партнерами Національної служби здоров'я України. При цьому електронні рецепти виписуються тим пацієнтам, які підписали декларацію з сімейними лікарями на медичний супровід і є учасниками програми «Доступні ліки».

Такі рецепти – альтернатива паперовим рецептам, які інколи доводиться переписувати з різних причин, а ще вони є зручними для пацієнтів і для лікарів. Під час візиту пацієнта лікар відкриває його медичну картку у своїй медичній інформаційній системі та розпочинає чи продовжує його медичний епізод.

Придбати ліки за такими рецептами безоплатно чи з незначною доплатою пацієнти  можуть у  тих аптеках, які є учасниками програми «Доступні ліки» й уклали угоду з Національною службою охорони здоров’я України. На сьогодні в Кременчуці 38 аптек уже отоварюють електронні рецепти.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1308 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2556 0