Новини з 1996 року

Кременчужани висловили недовіру голові земельної комісії Руслану Ульянову, вимагають звільнити його

Марина Баніт 21 грудня 2017 10:48 796 0

Представник ГО "Національний корпус" виступив на сесії міської ради.

Активіст закликав:

"Подивіться на ті нібито законні рішення, на підставі яких ви намагаєтеся відкрити сезон розпродажу кременчуцьких земель та парків.

Подивіться на план бульвару Пушкіна, там пряма лінія! І раптом когось осяяло - навпроти закладу, який належить відомому екс-податківцю Звонкову, раптом виявляють ділянку, яка не належить парку. Люди витратили 2 роки на судову тяганину в інтересах громади.

Але земельна комісія на чолі з Русланом Ульяновим  перетворилася на орган, який діє в інтересах не громади, а людей з грошима.

А те, що ви і мер черговий раз намагаєтеся протягнути це рішення через сесію, наштовхує на роздуми про матеріальну зацікавленість".

Активіст наголосив, що силові методи, на жаль, лишилися єдиним методом боротьби з грошовитими забудовниками. Тож він оголосив, що вони беруть відповідальність за свої дії, але просять депутатів, щоб вони взяли відповідальність і за свої. Бо кожним своїм голосом вони затверджують роздачу паркових земель:

"Ми вимагаємо зняття питання  продажу частини парку на бульварі Пушкіна з розгляду сесії; повернути вкрадену земельну ділянку в межі парку; прийняти рішення про недовіру голові земельної комісії Руслану Ульянову та відсторонити його від займаної посади".

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1364 0