Новини з 1996 року

Кременчужани в Чорну п’ятницю «економили», або Яка п’ятниця, такі й знижки. Опитування в Facebook

Артем Кузьменко 28 листопад 2020 11:00 767 0

Чорна п’ятниця — всесвітній день розпродажів, що розпочався зі США. Припадає на п’ятницю після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Оскільки День подяки припадає на четвертий четвер листопада, Чорна п’ятниця випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада.

В Україні ця традиція також закріпилась, але по-своєму. Як то кажуть, хто шукає, той завжди знайде, тому можна відкопати знижки й 80%, і 90%, але скоріш в інтернет-магазинах, а не в тих, які працюють в офлайн-режимі. Зазвичай наші магазини під час розпродажу або роблять знижки від 10% до 25%, або взагалі фактично не змінюють ціну. Хоча цінники заміняють на «акційні» – наприклад річ, яка коштувала 2 000 гривень, коштує стільки ж, але поруч закреслюють набагато більше число, щоб покупці думали, що на товар дійсно діє акційна знижка.

Хитрість? Так.

 «Програма Плюс» опитала кременчужан у Facebook, щоб дізнатися, чи вдалося в них зекономити. Мешканці міста поділилися своїм досвідом цьогорічної Чорної п’ятниці: ілюзією зменшення ціни, високими знижками на товари, які з самого початку продаються за невисоку ціну тощо.