Новини з 1996 року

Кременчужани у якості фанери над Парижем. НАРДЕП ШАПОВАЛОВ НЕ ПІДТРИМАВ БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ

Олександр Курилов 05 листопад 2015 15:34 1633 0

Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов особисто відмовив  кожному з кременчужан, хто мріяв хоч раз у житті побувати в Європі – в Польщі, Чехії, Німеччині й подивитися як живуть люди.

Також наш нардеп відмовив всім мешканцям міста, хто мав мрію спробувати працевлаштуватися у країнах Європи, аби жити хоч приблизно так, як живуть нормальні люди.

Це – голосування сьогодні у парламенті за закони України, які дозволяли ввести безвізовий режим й натискування кнопки нашим нардепом Шаповаловим. Зміст його натискування, про що можна сказати після голосування – кременчуцький нардеп своїх кріпосних,тобто всіх виборців Кременчука, просто так, в Європу не пускає.

Це сьогодні Верховна Рада України розглядала пакет законів з лібералізації безвізового режиму й результат цього – завдяки голосуванню нашого нардепа теж, Україна пролітає над Європою, як фанера над Парижем.

З того що оприлюднено на сайті Верховної Ради, загалом таких безвізових законопроектів було два.

Перший – це номер 2903, або  «Поіменне голосування про включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов'язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (№3224)» .

Тож за перший закон наш нардеп взагалі не голосував.

Але є й друге – це «Поіменне голосування про розгляд можливості врахування поправки, озвученої народним депутатом Геращенко І.В., при підготовці до другого читання проекту Трудового кодексу України (№1658)».

Сама поправка, яку озвучила Геращенко – сущий мізер. Мова про неможливість дискримінації громадян за половою ознакою, тощо, або відмова від дискримінації геїв, яких у нас зроду не було й зроду не буде.

Втім, й тут наш пан нардеп (входить до депутатської групи "Воля народу") залишився вірним собі й за цей закон не голосував.

Самі ж закони, через таких нардепів як кременчуцький не прийнято й саме голосування закриває кожному з нас просту можливість хоч раз побувати без візи в Європі, аби подивитися на нормальне життя.

Як на репортера – звісно в цій справі міфічні геї абсолютно не при чому. Мова про ставлення нардепа до людей, до яких як показало голосування, він ставиться як до своїх кріпосних.

Останнє, про що слід додати – так це про відсутність змін у справі безвізового режиму.

Здається, завдяки таким нардепам як наш, ми ще довго будемо літати, як фанера над Парижем.

Теги: Безвізовий режим.Нардеп Шаповалов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 513 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 990 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3500 0