Кременчужани у фіналі Хокейної ліги України: 4 перемога поспіль

Ксенія Омельченко 16 березня 2017 12:46 172 0

Кременчуцька хокейна збірна вийшла у фінал УХЛ, розгромивши київський "Дженералз" четвертий раз поспіль у півфіналі плей-офф з рахунком 8:1.

Учора ХК "Кременчук" переміг суперника у півфінальній серії  4:0 та першим вийшов у фінал, який стартує 26 березня на СК "Айсберг".

Перед матчем

Перед матчем кременчуцька збірна не змінювала склад, а от кияни вперше у плей-офф і третій раз у сезоні включили до складу команди 16-річного захисника Владислава Приваліхіна. У Бровари підтримати наших хлопців приїхав фан-сектор, який активно підтримував увесь матч гравців, і навіть два вболівальники з Білорусі, які приїхали до своїх земляків у складі ХК "Кременчук".

Хід гри

Кременчук одразу розпочав активну гру. Так, уже на 2-ій хвилині гри у воротах "Дженералз" опинилася шайба від Максима Слиша. Через пасивну реакцію господарів льоду на 11 хвилині першого періоду у ворота киян потрапила ще одна шайба. Цього разу від Віталія Кірющенкова після гарної передачі Олексія Мельникова. Менш ніж через 3 хвилини Максим Слиш оформив дубль.

Така атака кременчужан одразу показала, хто стане переможцем матчу і серії загалом.

У другому періоді ХК "Кременчук" істотно скинув темп, що в поєднанні з надійною грою Напненка у воротах "Дженералз" дозволило господарям не пропустити шайбу в ці 20 хвилин. Крім того, кілька разів замість воротаря господарів зіграв каркас воріт.

На старті третього періоду фарт Напненка завершився. Тільки після рахунку 5:0 киянам пощастило відповісти шайбою, яка залишилася їхнім єдиним голом у матчі.

Втім цей гол лише розізлив наших гравців, які провели ще три шайби зусиллями Антона Бойкова, Севастьяна Карпенка та Олексія Мельникова — 1:8.

Дженералз - Кременчук 1:8 (0:3, 0:0, 1:5)

0:1 - Слиш (Коренчук, Андрейків) - 2:31, ГБ

0:2 - Кірющенков (Мельников, Гніденко) - 11:51

0:3 - Слиш (Коренчук, Чернишенко) - 14:34, ГБ

0:4 - Коренчук (Слиш, Гніденко) - 41:15, ГБ

0:5 - Кірющенков (Гриценко, Мельников) - 49:22, ГБ

1:5 - Дворник (Боєвих, Шапіро) - 51:03

1:6 - Бойков (Гніденко, Луговий) - 53:23