Новини з 1996 року

Кременчужани цими вихідними залишилися без хокею: арена «Айсберг» не здана в експлуатацію

Ксенія Омельченко 09 лютого 2018 14:02 461 0

Сьогодні в Кременчуці мав стартувати п’ятий тур Чемпіонату України з хокею серед жінок.

Матчі мали відбутися на реконструйованому СК “Айсберг”, проте в переддень змагань на сайті Федерації хокею України з’явилася інформація, що тур не відбудеться. Федерація керувалася п. 3 ст. 20 Регламенту змагань. Цей пункт говорить: “Зміни до розкладу матчів вносяться лише у випадку настання форс-мажорних обставин згідно з чинним законодавством України”.

Причиною перенесення називають неможливість команди-господарів (ХК «Лавина») виконати вимоги ст. 39, тобто підготувати арену.

Як виявилося, реконструйована арена “Айсберг” досі офіційно не здана в експлуатацію. Як нам стало відомо, Федерація хокею України “раптом” запросила у всіх команд документи, які б свідчили про відповідність їхніх домашніх арен технічним нормам.

Цю інформацію підтвердив голова Федерації хокею Полтавської області Андрій Пісоцький. І хокеїсток «Лавини», і гостей з Харкова, Києва та Дніпра про це попередили лише вчора ввечері.

 

reglament.jpg

Цікаво, що реконструйований «Айсберг» у січні урочисто відкрили в присутності того ж Пісоцького. Після цього там відбулися чотири матчі Української хокейної ліги за участю ХК «Кременчук». Тоді відповідність арени технічним нормам нікого не хвилювала.

Коли і де відбудеться п’ятий тур жіночого Чемпіонату України з хокею, наразі невідомо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись