Новини з 1996 року

Кременчужани створюють ідеальні умови для безхатьків. До чого тут КАТП-1628? ФОТО

Валерія Макряшина 07 лютого 2019 12:30 933 1

Місто Кременчук не дуже славиться чистотою.

У цьому винні й комунальні служби, й безхатченки, які хоч і не у великих масштабах, але шкодять місту, роблячи його менш привабливим. Багато хто, звісно, скаже щось на кшталт "залиште безхатченків у спокої, нехай сплять де їм завгодно, вони також люди", але, напевно, це будуть ті кременчужани, які не стикалися з ними віч-на-віч і не відчували на собі наслідки їхніх дій.

У нагірній частині Кременчука, поряд з будівлею еколого-натуралістичного центру для дітей, оселилася велика група бомжів. І все б нічого, але вони просто окупували всю округу, не даючи людям нормально ходити біля своїх будинків, а дітям - спокійно відвідувати центр.

 

 

 

Так, мешканка Кременчука Аліна Сибіковська розповідає, що кожного дня всі мешканці району спостерігають це стихійне звалище. Місцевий "бомонд", як зазначає жінка, справляє нужду прямо біля паркана. Через це на території влітку стоїть нестерпний сморід. 

"Двірники час від часу прибирають, а наші "свідомі" люди паскудять із завидною завзятістю знову й знову. Сміттєві баки знаходяться за 50 метрів звідси, але це ж нереально далеко. Люди, ось хто вам винен? Президент, Уряд, міська влада?" - обурюється кременчужанка. 

У коментарях до посту більшість містян зазначили, що ситуація, яка склалася саме там, звісно, обурює, але не шокує, бо дана проблема (відсутність сміттєвих баків та безхатченки) виникла давно й не тільки в цьому районі. 

Olena Malyarenko "Ооо, невже хтось помітив? А коли звідти забрали єдині на найближчі 6 будинків сміттєві баки (з роздільним збором сміття), то ніхто не помітив! А в будинках цих живуть переважно пенсіонери, які далі власного двору дійти не можуть. Баки обіцяли повернути в те ж місце, але після ремонту дороги на Льва Толстого. Тому люди спочатку принципово туди виносили сміття, а після розголосу й обіцянки повернути - ті, хто може, несуть за півкварталу, а не 50 метрів, а хто не може - туди, де на фото. Я вже мовчу взагалі, що цю ділянку хотів сусідній магазин під парковку собі загарбати". 

Також жінка додала, що вони зверталися багато разів у Департамент ЖКГ при мерії міста і їм пообіцяли вирішити це питання. Інша ж кременчужанка Світлана Шевелова відповіла Олені, що даним питанням займається лише організація з вивезення сміття (КАТП-1628) й звертатися треба тільки туди. Також з коментарів стало відомо, що, ймовірно, відповідні служби займуться облаштуванням даної території сміттєвими баками цього року, принаймні людям хотілося б у це вірити.

А поки кременчужани продовжують самі створювати умови для безхатьків, викидаючи сміття де заманеться, бо сміттєвих контейнерів поблизу просто немає

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дима 07.02.2019 21:36

Панно Валерія.Не кременчужани винні - винна поліція.Бо не ловить бомжів не кидає їх помитися у Дніпро на пляжі й не дає їм по 15 діб виправних робіт. ми зараз переймаємось дуже тваринами. А про людей забули.А з іншої сторони цього квартальчика -Автозаводськой Ісполком де пані у РЕДі виробляє фотосесіі і в приміщенні і на вулиці і так і етак. так шо по питанню вивезення БОМЖЕЙ в КАТП -102 звертатись бо КАТП 103 вже й до людей з доками не поїде ( хіба смерть зафіксувати ).Бідні наші діти...Шо в країні коїться. А іще там у тому квартальчику є дом-дурдом де живуть матері-дочки-одіночки на 9 метрах розмножуються як криси.Отримують від нашої держави кошти (тобто в нас забирають а їм віддають) за шо і живуть.Можна жити впятьох на 9 метрах - та в них же коштів немає... А в моєї мами й тата забрати - та їм дати. Скоро-скоро вся країна під парканами срати буде . На воду щоб змити грошей не буде. А хтось підніме питання про боргів списання... І всьо - порєшали і проголосовалі . Парубій підпише буркне шось і все.

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 928 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1748 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 798 0