Новини з 1996 року

Кременчужани скаржаться на спеку в квартирах. Відкривають вікна і охолоджують повітря

Олександр Курилов 06 березня 2017 10:31 814 0

Мешканці Кременчука скаржаться на температуру повітря у своїх квартирах, яка наблизилася до 30 градусів тепла.  Для того, аби збити спеку, громадяни відчиняють навстіж вікна й думають при цьому, у скільки ж їм обійдеться таке провітрювання.

Про те, що люди скаржаться, але міська влада мало що може зробити в цій  справі, на апаратній нараді у міськвиконкомі розповів перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

Пояснення з цього приводу від заступника мера Валерія Декусара, який опікується комуналкою, - дійсно, у квартирах мешканців жарко, адже температура теплоносія на Кременчуцькій ТЕЦ становить 70 градусів, на ТЕЦ «КВБЗ» - 67 градусів тепла.

Твердження з цього приводу  від віце-мера - кременчужани, які гріють  повітря, нічого в цьому випадку не переплачують.  Однак хто в такому випадку сплачує за тепло, яким гріють атмосферне повітря: міський бюджет чи безпосередньо УЖКГ,  Валерій Декусар не уточнював.

Читайте також: Вартість опалення по регіонах в листопаді. ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

Інше від нього – міська влада розглядає можливість припинення опалювального сезону достроково, але далі мова йде   вже про середньодобову температуру повітря й середньодобову температуру плюс вісім градусів тепла протягом трьох днів, після чого можна буде приймати дане рішення.

 

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаКомунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 109 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 816 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 864 0