Новини з 1996 року

Кременчужани скаржаться на гучно співаючих під їх вікнами збирачів коштів афганцям

Марина Баніт 06 лютого 2018 15:51 968 0

До кореспондента "Програми Плюс" звернулися кременчужани зі скаргами на людей, які збирають кошти для афганців. Мешканці будинку №24/43 по вулиці Шевченка та будинку №45 по вулиці Першотравневій розповідають про те, що під їхніми вікна як на роботу ходять чоловіки, які просять гроші.

Вони нібито збирають кошти для ветеранів війни в Афганістані чи вони самі є афганцями - невідомо. Але роблять це у вкрай неприємний спосіб - співають пісні та грають музику, підключивши колонки. І все це прямо під вікнами багатоповерхівок. Пенсіонерам немає спокою від цього шуму.

Так Олександр Володимирович розповів кореспонденту, що він 1935 року народження. Цей район і так не дуже спокійний, а ці чоловіки щоденно не дають нам жити. Троє пенсіонерів підтвердили його слова, додавши, що кому вже тільки не скаржилися... Вони назвали навіть свою домашню адресу, щоб їм повірили. 

Але при цьому з'ясувалося, що міському голові Віталію Малецькому принаймні від цих чотирьох пенсіонерів скарги не надходили точно. Тож "Програма Плюс" адресує прохання розібратися міському голові. Старенькі люди вже не можуть оббивати пороги міськвиконкому зі скаргами. Тому сподіваємося, що дана стаття допоможе пенсіонерам і під вікнами їхніх квартир не буде звучати музика після втручання влади в це питання.

Варто додати, що в місті вже кілька років чоловіки у військовій формі захисного кольору періодично з'являються у різних куточках міста. У них є музичне обладнання - мікрофони, колонки, клавішні інструменти, гітара. На плакатах - заклик допомогти солдатам, а дрібнішими літерами пояснення - афганцям.

Кременчук - не перше місто, де проходять такі співи з метою збору грошей. Так у Харкові конфлікт на подібну тематику переріс у бійку. Фото з відкритих джерел.

Тож було б непогано, щоб усе, що відбувається в Кременчуці, перевірили правоохоронці та влада.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 25 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 406 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1519 0