Новини з 1996 року

Кременчужани скаржаться на гральний бізнес, а віце-мер оприлюднює прізвища скаржників

Марина Баніт 10 жовтня 2017 13:44 1189 0

Кременчужани самі дають дозвіл на розташування гральних закладів у їхніх будинках, а потім скаржаться. Саме про це на сьогоднішній комісії з питання регулювання режиму роботи торговельних закладів заявив головуючий Володимир Пелипенко. Начебто всі сусіди підписали лист про погодження розташування на першому поверсі грального закладу.

Як з'ясувалося, в Кременчуці гральні заклади під табличками на кшталт "Лотомаркет" або "Національна лотерея" ростуть як гриби. Так само, як і наливайки.

І  поліція нічого не може зробити з гральним закладом. Підтвердили цей факт і на сьогоднішній комісії. Ці гральні заклади як вірус по всій Україні вражають людей.

Так у центрі міста відкрили новий гральний заклад. Хтось дав дозвіл на його роботу, але на запитання Леоніда Харченка, хто це погодив, відповіді не було. Вирішено, що за ними стежити повинна поліція.

Представники міськвиконкому пояснили, що якщо в них є скарга, вони перевіряють заклад, якщо немає, то не перевіряють. Тож усе, що можна наразі, - це встановити, чи має заклад дозвіл на нічну роботу, якщо ні - закрити хоча б на ніч. Також вирішили на наступну комісію запросити скаржницю, ім'я якої оголосили на увесь інформаційний простір. І тут варто пояснити, що подібні гральні заклади часто бувають місцем розповсюдження наркоманії. Отже, чи не наражає на небезпеку пан Пелипенко скаржницю - подивимося.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 844 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1273 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1729 0