Новини з 1996 року

Кременчужани ще довго не побачать повноцінного тротуару по вулиці В. Пугачова. Обіцянки та вибори

Валерія Макряшина 26 листопад 2020 11:30 973 0

Капітальний ремонт тротуару по вулиці Вадима Пугачова, від житлового будинку № 29 до вулиці Київської, в Кременчуці не відбудеться, принаймні найближчим часом. 

 Аналогічне можна сказати й про роботи з укладання тротуарної плитки від цього ж будинку аж до проспекту Свободи, які активно розпочали, а після проведення міських виборів так само вмить припинили.

 Схема в принципі знайома всім і дуже популярна, а головне - дієва.

Спочатку розпочали ремонт, який піарили всюди, хіба що тільки не в космосі. Кандидати сипали одну за одною обіцянки, водночас оголошували масштабні тендери на будівельні роботи тощо. І звісно, від кременчужан чекали реакції - голосу в бюлетені за "великих ініціаторів", позначений "галочкою" біля їхнього прізвища.

Яскравий приклад передвиборної реклами - вулиця Вадима Пугачова, від вулиці Київської до проспекту Свободи, роботи на якій контролював саме цей "великий ініціатор". 

Як згадувалося раніше, на початку літа там розпочали активні роботи з укладання тротуарної плитки фірмою, яку, до речі, неодноразово пов'язували з депутатом даного округу, але ці роботи завершилися відразу після місцевих виборів. Після того, як цього депутата всі дружно обрали. 

Випадковість?

Згодом після раптового завершення робіт по вул. В. Пугачова, біля будинку №11, комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" оголосило другий масштабний тендер на капітальний ремонт тротуару вздовж дороги по вулиці Вадима Пугачова, але від житлового будинку №29 уже до вулиці Київської.

Це спочатку здалося яскравим прикладом відсутності логіки та повної ірраціональності, але трохи згодом все стало на свої місця - цей тендер від самого початку був приречений на злиття і причин тут дві: одна - офіційна, інша - неофіційна і є припущенням. 

Як зазначено в тендерних умовах, які оприлюднені на сайті відкритих закупівель Prozorro, вартість робіт становить понад 4 млн 500 000 гривень і завершитися вони повинні наприкінці наступного року. Офіційною причиною відміни торгів стала кількість учасників, яких повинно бути як мінімум двоє, а насправді був один і вгадайте хто.

Свої послуги пропонувало підприємство Володимира Борща "Фірма "Будівельний двір", яка є виконавцем робіт з оновлення першої частини тротуару, які завершилися після виборів, а згідно з документами - завершаться аж наприкінці наступного року. 

Причина, яка є припущенням, очевидна і полягає в коштах, у тих 4,5 мільйонах гривень, яких по суті немає на балансі (можливо, й не було), а якщо і є, то точно не на такі кардинальні зміни, як оновлення тротуарної плитки.

Якби ці гроші були, то щоб віддати цей підряд "потрібному" підприємцю, до участі в тендері залучили б фіктивну фірму. Але, як бачимо, не залучили.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1094 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2096 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2713 0