Новини з 1996 року

Кременчужани самовільно встановили перепону для заїзду в їх двір. А якщо трапиться пожежа? ФОТО

Валерія Макряшина 21 квітня 2019 17:00 830 0

Після суботника в Кременчуці, який відбувся 20 квітня, в одному з дворів будинку №7 по вулиці Генерала Родимцева з'явився бетонний блок, який перегороджає дорогу. Відповідна світлина з'явилася у групі h.kremenchuk.

"Після суботника біля деяких будинків з'явилися непереборні перешкоди, які кілька років тому у всіх дворах прибрали.Викликаючи швидку, будьте впевнені, вона витратить дорогоцінні 5 хвилин на об'їзд будинку", - прокоментували фото містяни. 

Й всі розуміють заради чого це робиться. Перш за все жителям не подобається що через їх двір проїжджають машини, зрізаючи частину шляху. Це актуально в прилеглих до основних магістралей дворах, встановлений бетонний блок посеред двору радикально вирішує цю проблему. Але ми не в такому великому місті й магістралі в нас немає.

У даному випадку установка бетонного блоку перекриває повністю проїзд автотранспорту, а цього робити аж ніяк не можна. Ці блоки заважають руху, як технологічного транспорту, так і екстреним службам - часто швидкі, пожежні або поліція не можуть заїхати на місце інциденту. Більш того, такі перепони просто незаконні. 

Й цей "шлагбаум" не вийняток.

"Згідно правилам пожежної безпеки, в Україні, проїзди, заїзди в житлові будинки, на будь-якій території повинні бути вільними. На цьому прикладі ми бачимо, що у нас проблема буде з проїздом при гасінні чи виникненні надзвичайної ситуації в цьому дворі  - нам важко буде дістатися до житлового приміщення, таким чином збільшиться час нашої роботи. А якщо збільшується час нашої роботи, значить, сильніше буде пожежа, і можуть бути навіть жертви. Такі протистояння жителів будуть до першої пожежі і першої жертви. А хто потім буде винен, що пожежна машина не змогла проїхати через такі блоки? Ніхто з цих жителів не скаже, що він свого часу був ініціатором самовільного перегороджування, яке зупинило автомобіль на півдорозі до місця пожежі", - кажуть з цього приводу оперативники. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись